Pikado Catering
Catering w Toruniu

Menu

Autorski catering Artura Moroza dla wymagających

w dowolnym miejscu, które Ty wybierzesz

Pikado Catering

Doskonały catering w Toruniu i w całej Polsce

Catering Pikado

Przerwa kawowa, lunch, catering typu finger food - Drobna przekąska, szybki lunch, czy nawet przerwa kawowa mogą dostarczyć wielu przyjemności, nie tylko zaspokoić głód. Przekonali się o tym liczni nasi klienci, którzy zamawiali u nas ten rodzaj usługi.

Przyjęcia bufetowe - To alternatywa dla kolacji z pełnym serwisem; znakomity wybór, jeśli na catering jest trochę mniej czasu, albo przestrzeń nie jest wystarczająco duża, aby zaprosić gości do tradycyjnego stołu; zwykle również ten rodzaj cateringu jest tańszy niż kolacja zasiadana.

Kolacje serwowane - To najbardziej uroczysta forma cateringu, sprawdzająca się szczególnie podczas balów, jubileuszy oraz szczególnie prestiżowych eventów.

Catering w siedzibie PIKADO

w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu jest jedną z najciekawszych przestrzeni eventowych w Polsce. Wyjątkowa architektura i nowoczesne wyposażenie scenotechniczne przyciąga organizatorów z wyobraźnią. Powierzchnia eventowa po zdemontowaniu mobilnej widowni i połączeniu sali koncertowej z kameralną liczy ponad 1350 m2. Transport cateringu i innych elementów eventu jest ułatwiony za pomocą dużej zapadni transportowej o udźwigu do 18 ton. Obiekt świadczy profesjonalne usługi z zakresu realizacji dźwiękowej, oświetleniowej i multimedialnej (w tym projekcji kinowych).

Atutem organizowania cateringu przez PIKADO w tym obiekcie są: znajomość obiektu, posiadanie bazy gastronomicznej i restauracyjnej na miejscu, własny sprzęt cateringowy, pozwalający na obsłużenie imprez cateringowych nawet na 1000 osób.

Nasze realizacje

Zobacz relację foto oraz menu cateringu dla wybranych naszych realizacji.

Skontaktuj się z nami