Pikado Catering
Catering w Toruniu

Menu

Catering na każdą okazję

Restauracja PIKADO, która mieści się w Centrum Kulturalno-Kongresowym JORDANKI, świadczy także profesjonalne usługi cateringowe.

Restauracja Pikado

Idealne miejsce na Twoje przyjęcie

Centrum Kulturalno-Kongresowe nadaje się idealnie do zorganizowania zarówno prywatnej uroczystości, te najczęściej obsługujemy w restauracji, lub – w przypadku większej grupy – w jednej z sal CKK JORDANKI.

Zobacz zdjęcia

Jedzenie

Możemy przygotować zarówno niezapomniane i smaczne przekąski typu finger food, lunch czy kolację w formie bufetowej, live cooking i tematyczne prezentacje kulinarne, jak i – najbardziej wymagające – uroczyste kolacje serwowane z pełną obsługą kelnerską.

Dostososujemy się do każdego zamówienia

Nie ma dla nas za małych, ani za dużych grup

Niewątpliwym atutem cateringów realizowanych przez PIKADO w CKK JORDANKI są: znajomość obiektu, posiadanie bazy gastronomicznej i restauracyjnej na miejscu, własny sprzęt cateringowy, pozwalający na obsłużenie imprez cateringowych nawet na 1000 osób.

Szef kuchni

Właścicielem PIKADO, szefem kuchni i jednocześnie osobą odpowiedzialną za catering jest Artur Moroz, wykształcony kucharz, absolwent SGGW, kucharz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, właściciel trzech restauracji w Polsce. Był wielokrotnie nagradzany w wielu prestiżowych konkursach kulinarnych, zarówno za przygotowywane potrawy, jak i za dobór i kartę win.

Catering w Polsce i na świecie

Równie często serwujemy nasze potrawy poza swoją siedzibą, w Toruniu, w każdym miejscu w Polsce; nasz szef, Artur Moroz, jest zapraszany do przygotowywania i serwowania potraw, w szczególności prezentujących nowoczesną, polską kuchnię, na całym świecie.

Wielokrotnie gotował podczas prestiżowych uroczystości i przedsięwzięć, organizowanych przez polskie władze, instytucje, organizacje biznesowe i podmioty gospodarcze, między innymi: w Pałacu Prezydenckim dla korpusu dyplomatycznego akredytowanego w Polsce, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w Paryżu, Kolonii, Londynie, Izraelu, Chicago, Hanoi i Ho Chi Minh, Tokio i w Pretorii.

Sting w Pikado

Warte odnotowania jest to, iż PIKADO miało zaszczyt gotować dla Stinga i jego ekipy podczas pobytu Artysty w Toruniu, którego celem było nagranie gali telewizyjnej dla TVP. Sting tak rozsmakował się w rosole z gołębia z kładzionymi kluskami, według pomysłu Artura Moroza, iż wspomniał o tym na swoim FB i zamieścił zdjęcie z PIKADO.

Skontaktuj się z nami